Jdi na obsah Jdi na menu
 


POHÁR 2011

11.-12.6.2011

1.kolo

FC LETKA – FC TULÁK 4:1, góly: Tichý, Šulek, Markovský, Ružička – Guriš;

SLZA  – T.B.C. WAJATAWÍ 4:2, góly: Svatík 2, Vlk, Bezový – Neštický, Derneš;

H.A.R.D. – T.B.C. WAJATAWÍ 5:2, góly: Bulko 2, Ďuriš 2, Riapoš – Haviernik, Martoň;

H.A.R.D. – SLZA 4:2, góly: Smolík, Bulko, Huňa, Slza vlast. gól – Svatík, Pavlo;

1.FC CCCP – SPURS 2:7, góly: Královič, Beňadik – Kršák 3, Valíček, Blahuš, Alekša, Madunický; žk: Svetkovič (1.FC);

WAFFANCULO – SPURS 1:0, góly: Hrubý Ma.;

WAFFANCULO – 1.FC CCCP 6:0, góly: Guráň 2, Pleva 2, Hrubý Ma., Hrubý Mi.; žk: Svetkovič (1.FC);

JEDNOTA TRENČÍN – S.N.P. 1:2, góly: Igaz – Antal 2;

NEBESKÍ JAZDCI  – S.N.P. 1:2, góly: Kováčik J. – Antal, Šmátrala;

NEBESKÍ JAZDCI  – JEDNOTA TRENČÍN 1:1, 1:3 pokutové kopy, góly: Tulpík – Gašparovič; žk: Kováčik P. (NJ);

COLO COLO – SQ. AZZURRA 3:0, góly: Ševčík M., Ambros, Daranský;

DRAGON – SQ. AZZURRA 12:1, góly: Kudrna 4, Marcinát 4, Ševčík 3, Urbanovský – Krasňan T.;

DRAGON – COLO COLO 12:7, góly: Kudrna 3, Marcinát 3, Ševčík 2, Urbanovský 2, Růčka, Colo vlast. gól – Ambros 3, Miklovič 2, Ševčík M., Horňák,

MAX. TRVANLIVOSŤ – SMADNÝ MNÍCH 2:2, 6:5 pokutové kopy, góly: Minárik 2 – Keňo, Tehlárik;

RENEGATES – GREEN DEMONS 3:4, góly: Kováčik, Meliš, Dorňák – Svatík P. 2, Zverec, Habánek;

FOFO – FC 88 2:4, góly: Markovič, Špánik – Hrnčár 2, Matuška, Zaťko; žk: Rehanzel (FC);

EXCELSIOR – SMADNÝ MNÍCH 0:1, gól: Glodič;

MAXIMÁLNA TRVANLIVOSŤ – EXCELSIOR   3:5, góly: Minárik 2, Sirotný – Zváč 2, Matejka, Ďuriš, Schwandtner;

2.kolo

ALBION – DRAGON 2:1, góly: Nosek, Meliš - Marcinát;

RETRO – S.N.P. 1:0, góly: Karas T.; čk: Cintula (R);

RUMBURAK – FC 88  9:0, góly: Straka R. 2, Bartók 2, Marušinec S. 2, Marušinec P., Vitázek, FC88 vlast. gól;

ZERO TEAM – FC LETKA 2:1, góly: Kričfaluši, Valachovič J. - Bulko;

TVOJ TATKO – GREEN DEMONS 3:2, góly: Viskupič 2, Kajaba – Svatík, Zverec;

BOTAFOGO – WAFFANCULO 3:1, góly: Blaško 2, Sulík – Pleva

MADÔHO – H.A.R.D.  2:4, góly: Horňák, Hlavatý – Huňa 3, Smolík;

SANTOS – SMADNÝ MNÍCH nehrali;

3.kolo

ZERO TEAM – TVOJ TATKO 2:1, góly: Valachovič J., Nemlaha – Žabár;

BOTAFOGO – H.A.R.D.  1:0, gól: Blaško;

ALBION – RETRO 3:0;

RUMBURAK – BEZ BOJA;

Semifinále

ZERO TEAM – BOTAFOGO 0:5, góly: Sameš 3, Blaško, Hrubo;

ALBION – RUMBURAK 0:4, góly: Straka R., Straka B., Bartók, Marušinec S.;

Finále

BOTAFOGO – RUMBURAK 1:1, 7:8 pokutové kopy, góly: Rybníček – Straka R.;